Matkaklubist

Klubist


Alutaguse Matkaklubi on oma nime saanud 1995. aastal, olles eelnevalt tegutsenud Kohtla- Järve Matkaklubi ja Kohtla- Järve turismiklubi nime all.

Läbi oma tegevuse ühendab Alutaguse Matkaklubi aktiivseid ja teadmishuvilisi inimesi, kes soovivad läbi sportlike tegevuste laiendada oma teadmisi ja tunnetuste piire.
Alutaguse Matkaklubi pakub teenusena nii matku, laagreid, ronimist ja köietööd, meeskonnatööd ja koolitusi kui ka õppeprogramme ja õppelaagreid.

Loe edasi

Ajalugu


Alutaguse Matkaklubi tegeleb ka klubi ajaloo uurimise ja talletamisega. Siia oleme kokkuvõtlikult koondanud andmed, mida lühikese ajaga oleme teada saanud. Paraku on veel mitmeid valgeid ja halle laike, mis ootavad väljaselgitamist ja täpsustamist.
Kui sulle satub näppu mõni foto, matkapäevik, aruanne või muu dokument, mis aitab täpsustada ja täiendada meie klubi ajalugu, siis võta palun ühendust e-maili teel: alutaguse@matkaklubi.ee või telefoni teel

Loe edasi

1/14

Ametlik info


Juhatus

Ingrid Kuligina – juhatuse esimees
Alar Süda – juhatuse liige
Kersti Raja – juhatuse liige

Majandusaasta aruanded

Matkaklubi järgib oma tegevuses vabaühenduste tegevuse eetilisi põhimõtteid - http://ngo.ee/eetikakoodeks

Dokumendid

Alutaguse Matkaklubi (inglise keeles Estonian Ramblers Club), lühinimetusega AMK, on vabatahtlikkuse alusel ühinenud isikute iseseisev kasumit mitte taotlev organisatsioon, mis tegutseb avalikes huvides.

Loe edasi

ProjektidPartnerid ja toetajad


Eesti Matkaliit

Eesti Matkaliit (EML) on mittetulunduslik ühendus, mis on katusorganisatsiooniks 5 matkaklubile ja 11 ettevõttele.

OÜ Adrenaator Grupp

Seiklus täispööretel! Soovime, et te aeg mööduks koos meiega elamusterikkalt ja et meilt saadud adrenaliinidoos mõjuks veel päevi pärast seiklust!

SA Eesti kaevandusmuuseum

Eesti Kaevandusmuuseum pakub tegevusi suurtele ja väikestele, maa all ja maa peal, majas sees ja õues.

SA Aidu Veespordikeskus

Parim paik maailmatasemel veespordivõistlustele ning kõigile, kes peavad lugu aktiivsest puhkusest.

Kauksi Puhkemaja

Peipsi järve põhjakaldal Kauksis asub loodussõbralik ja privaatne Kauksi Puhkemaja, sobides imehästi nii tööalasteks seminarideks kui ka peremajutuseks.

Rakendusökoloogia Keskus

MTÜ Rakendusökoloogia Keskuse peamine eesmärk on ökoloogilise maailmavaate, keskkonnahariduse ja säästva eluviisi arendamisele kaasaaitamine.

MTÜ Avatud ja Hoitud Loodus

Avatud ja Hoitud Loodus eesmärgiks on kohaliku elukeskkonna parendamine looduskaitseliste tegevuste korraldamise ja keskkonnateadlikkuse edendamise kaudu.

1/7